.

آپلود عکس
این تارنما ، وبسایت رسمی گروه آموزشی هم کلاسی ها می باشد برای کسب اطلاعات در مورد گروه ، از منوی بالای سایت از قسمت " درباره ی گروه آموزشی هم کلاسی ها " وارد شوید. جهت ارتباط با ما می توانید با شماره ی زیر تماس بگیرید:
02832229616
ارتباط با مدیریت سایت
هر شب می توانید از ساعت 11 تا 12 شب سوالات خود را بپرسید
عضویت در خبرنامه ی سایت

Powered by WebGozar

آمار بازدید سایت
ما را دنبال کنید
هم کلاسی ها
نظر سنجی سایت
دوستان ما
هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها
Contact us
آپلود عکس
   

خبر آمد خبری در راه است....

چهارشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۵۱ ق.ظ

با سلام خدمت شما عزیزان.....

این چند روز که سایت ساکت بود به دلیل این بود که حسابی درگیر چاپ کتاب و کارهای تالیف بودیم. عذر خواهی می کنیم اگر به کامنت هاتون دیر جواب می دیم. چند تا موضوع مهم:

اولن : از فردا شروع می کنیم مطالب مفید در سایت قرار می دیم از جمله انیمیشن ها و سایر مطالب زیست شناسی.....

دومن : موسسات و مدارسی که قصد تهیه ی فاگوزیست رو دارن، 10 الی 15 روز دیگه می تونن به صورت عمده سفارش بدن چون در طی این 4 روز همه ی کتابهایی که چاپ کرده بودیم فروخته شد و کتاب دوباره برای تحدید چاپ ارسال میشه. چیزی حدود 10 الی 15 روز دیگه می تونید به صورت عمده سفارش بدین. 

سومن : دانش آموزان عزیز به زودی لیست نمایندگی هامونم اعلام می کنیم. تقریبا در تمام نقاط کشور نمایندگی خواهیم داشت. 

چهارمن : انشالا  کتاب دوم هم به زودی چاپ میشه و به محض چاپ شدن طی پیامکی به همه ی شما عزیزان اطلاع داده میشه و فقط کافیه که عبارت fagozist95 رو به سامانه پیامکی 5000120658 ارسال کنید(اگر قبلا این عبارت رو ارسال کردید نیازی به ارسال مجدد نمی باشد)

مورد پنجم: دوستان تایم کاری دفتر فروش صبح ها از ساعت 8 هستش تا 13 و بعد از ظهرها از ساعت 16 هستش تا 21 شب! و خارج از این تایم ها لطفا تماس نگیرید.

مورد آخر: روز پنج شنبه از بعد از ظهر با دفتر فروش تماس بگیرید و کد رهگیری تون رو دریافت کنید. تاکید می کنیم روز 5 شنبه!)

۹۴/۰۴/۲۴

تصویر ثابت