.

آپلود عکس
این تارنما ، وبسایت رسمی گروه آموزشی هم کلاسی ها می باشد برای کسب اطلاعات در مورد گروه ، از منوی بالای سایت از قسمت " درباره ی گروه آموزشی هم کلاسی ها " وارد شوید. جهت ارتباط با ما می توانید با شماره ی زیر تماس بگیرید:
02832229616
ارتباط با مدیریت سایت
هر شب می توانید از ساعت 11 تا 12 شب سوالات خود را بپرسید
عضویت در خبرنامه ی سایت

Powered by WebGozar

آمار بازدید سایت
ما را دنبال کنید
هم کلاسی ها
نظر سنجی سایت
دوستان ما
هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها
Contact us
آپلود عکس
   

دانش آموزان گرامی همانطور که قولش را داده بودیم آزمون های آنلاین در تابستان امسال در سایت ما برگزار می شود. در تابستان امسال 5 مرحله آزمون آنلاین رایگان برگزار می شود که این آزمون ها از 8 مردادماه آغاز می شود(اولین آزمون 9 مرداد می باشد). در این آزمون ها هدف اصلی ما کتاب سال سوم و بخش هایی از سال دوم می باشد تا شما دانش آموزان عزیز بتوانید در تابستان کتاب سال سوم را کامل و بخش هایی از کتاب دوم را مطالعه و جمع بندی کنید تا وقتی سال تحصیلی جدید آغاز شد با خیالی آسوده ادامه ی مسیر را پیش بروید. جهت دانلود برنامه ی آزمون ها می توانید بر روی تصویر زیر کلیک کنید. (در صورت مشکل در دانلود لطفا اطلاع دهید.)

پسوورد فایل: zist110.ir

جهت شرکت در آزمون های آنلاین تابستانه رایگان، بر روی لینک زیر کلیک کنید و ثبت نام خود را انجام دهید. در هر آزمون به افرادی که رتبه ی های 1 تا 3 را کسب می کنند دو جلد فاگوزیست(به انتخاب خود) رایگان ارسال خواهد شد. 

بعد از هر آزمون پاسخنامه ی تشریحی به همراه کادرهای آموزشی جهت دانلود قرار خواهد گرفت. فقط افرادی که در این ازمون ها شرکت کنند می توانند فایل سوالات و پاسخنامه را دانلود کنند. 

جهت ثبت نام بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

۹۴/۰۴/۰۶

تصویر ثابت