.

آپلود عکس
این تارنما ، وبسایت رسمی گروه آموزشی هم کلاسی ها می باشد برای کسب اطلاعات در مورد گروه ، از منوی بالای سایت از قسمت " درباره ی گروه آموزشی هم کلاسی ها " وارد شوید. جهت ارتباط با ما می توانید با شماره ی زیر تماس بگیرید:
02832229616
ارتباط با مدیریت سایت
هر شب می توانید از ساعت 11 تا 12 شب سوالات خود را بپرسید
عضویت در خبرنامه ی سایت

Powered by WebGozar

آمار بازدید سایت
ما را دنبال کنید
هم کلاسی ها
نظر سنجی سایت
دوستان ما
هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها
Contact us
آپلود عکس
   

فیلم های آموزشی

جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۳، ۱۲:۳۳ ق.ظ

دوستان لطف کنید از این پس در مورد فیلم های آموزشی سوال نپرسید چون پاسخی نمی دیم و همین جا اعلام می کنیم به دلایل زیادی دیگه فیلم روی سایت قرار نمی دیم . این فیلم ها هم فروشی نیست چون وقت این رو نداریم رایت کنیم و پست کنیم .

دوستانی در کامنتها گفته بودن که این کار ما یک کار تبلیغاتی بوده . اگر کار ما تبلیغاتی بوده برای همین حدود 5 تا جزوه ی کامل که چیزی حدود 400 صفحه میشه رو برای دانلود گذاشتیم ؟ همین 400 صفحه ساعتها برای نوشتنش وقت گذاشته شده و شما با یه کلیک دانلود می کنی در صورتی که همین نکته ها رو اگه برید تو کلاس خصوصی حتی قوی ترین معلم های شهرتون نمی تونن بگن که هیچی ، تازه چند جلسه طولش می دن و کلی سر کیسه تون می کنن . اگر کار تبلیغاتی پس چرا فیلم ها رو نمی فروشیم ؟ این پروژه کاملا رایگان هستش و هیچ تعهدی به هیچ شخصی نداریم . به دلایل مشکلات شخصی فراوانی که برام پیش اومده این کار رو به حالت تعلیق در آوردم . دلایل دیگه ای هم داره و لزومی نداره که دلایل بیام بسطش بدم . 

در مورد فروش جزوات لطفا تماس نگیرید دیگه فروش نداریم .

موفق و موید باشید

فردین جوادی

۹۳/۰۱/۱۵

تصویر ثابت