.

آپلود عکس
این تارنما ، وبسایت رسمی گروه آموزشی هم کلاسی ها می باشد برای کسب اطلاعات در مورد گروه ، از منوی بالای سایت از قسمت " درباره ی گروه آموزشی هم کلاسی ها " وارد شوید. جهت ارتباط با ما می توانید با شماره ی زیر تماس بگیرید:
02832229616
ارتباط با مدیریت سایت
هر شب می توانید از ساعت 11 تا 12 شب سوالات خود را بپرسید
عضویت در خبرنامه ی سایت

Powered by WebGozar

آمار بازدید سایت
ما را دنبال کنید
هم کلاسی ها
نظر سنجی سایت
دوستان ما
هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها هم کلاسی ها
Contact us
آپلود عکس
   

کتابهای پیش دانشگاهی و گیاهی

جمعه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۴، ۰۷:۱۷ ب.ظ

بسیاری از دانش آموزان تماس میگیرند و ما را تحت فشار می گذارند که کتاب پیش یک و گیاهی چه زمانی چاپ می شود. دانش آموزان عزیز تمام سعی مان را می کنیم(قول نمی دهیم!) که کتاب پیش یک را تا 15 ام مهر ماه چاپ کنیم(پس اگر در این تاریخ نشد گلگی نکنید). در مورد کتاب گیاهی هم فعلا نمی توان زمان قطعی را مشخص کرد. شما دانش آموزان ما را به شدت تحت فشار می گذارید و وقتی تاخیری در کار ایجاد می شود هم خودتان را و هم ما را به استرس می اندازید. 

افرادی که منتظر کتاب دوم هستند. کتاب دوم به صورت کاملا رنگی از روز  28 ام همین ماه برای همه ارسال می شود. افرادی هم که می خواهند از کتابفروشی ها تهیه کنند می توانند از روز 5 مهر ماه به کتابفروشی ها(یعنی تا دو هفته ی دیگر) مراجعه کنند.

پی نوشت: بانک کتاب پایتخت دیگر نماینده ی ما نیست. ما به این کتابفروشی کتاب نخواهیم داد و قطع همکاری کردیم. در مورد انتشار سایر جلدهای فاگوزیست این کتابفروشی یکسری اطلاعات غلط داده بود که مورد تایید نیست و تکذیب می کنیم. 

۹۴/۰۶/۲۰

تصویر ثابت